fbpx
Нащо це знати?

Щоб розуміти, як бути красивим довго, і в кожен вік по своєму!

Організм – це складна багаторівнева система. Процеси старіння відбуваються на різних рівнях.

В організмі старіє все: жорсткі і м’які структури…

Що стосується обличчя, то саме від

✓ кісток, ✓ підшкірно-жирової клітковини, балансу м’язів і

✓ шкіри залежить відображення в дзеркалі.

 

Від кісток, суглобів, зубного ряду, положення плечового поясу і тазу, тобто від жорстких структур, залежить симетричність, схильність до набряків, формування другого підборіддя, висота нижньої частини обличчя, вираженість підборіддя, носогубних складок, положення кутиків рота, наявність посмішки, при якій видно ясна.

 

Від м”яких структур : м’язів, підшкірної жирової клітковини, шкіри, –

залежить овал обличчя, його об’єми, рівномірність структури, наявність зморшок, грижі, западини під очима… Тобто майже все, що не увійшло в попередній список.

Ну, і спазмовані, чи, як зазвичай говорять “забиті” м’язи, теж можуть змінювати положення кісток черепа і щелепних суглобів, що в свою чергу, часто є причиною болю голови.

На рівні м’язів через те, що одні м’язи перенапруженні, інші перерозтягуються, утворюються заломи на рівні шкіри,  можуть зміщуватись рухомі частини кісток і суглобів, а жирові пакети можуть мігрувати. Всі ці процеси залежать від сили спазму м’яза і його тривалості. Чим довшим є спазм, тим більше негативних процесів він запускає на різних рівнях організму, тим важче повернути м’яз в нормальний стан. І тим складніше повернути функціонування всіх систем в нормальне русло. Це схоже на ефект доміно.

 

На рівні шкіри через спазм м’язів формуються заломи, які з часом стають схожі на рубці по стану тканини.

Крім цього відбувається  втрата еластичності через погану роботу клітин шкіри, яким часто бракує  захисного шару, здертого скарбами, а також мікроелементів і вологи.

І шкіра стає дряблою, утворюються зморшки. До речі, мімічні зморшки теж, бо шкіра тут відіграє важливу роль, а не тільки м’язи.

Вони формуються на різних рівнях:

✓ м’язів, ✓ шкіри,

✓ підшкірної-жирової тканини, ✓ кісток і суглобів.

Тепер ви озброєні знаннями про те , як ці процеси відбуваються. А як на них впливати, розглянемо в наступній публікації.

Автор статті: Ліля Москалик

Привіт!

Я косметолог, технолог косметики та засновниця студії косметології і масажу у Львові.

Веду цей блог про косметику і здорову красу шкіри - Cosmetology Secrets.

Загляньте в наші соцмережі там багато цікавого!

 

Маєте питання - пишіть)

Messenger

Viber