fbpx

Важливі аспекти, щоб підтягнути друге підборіддя

 

Приберіть креми, це я відразу кажу. Тому що коли формується друге підборіддя, то, найчастіше, це провисання тканин м’язів, фастів і жирових відкладень. Креми не працюють так глибоко. Відповідно зміст їх використовувати відсутній

Якщо ви їх використовуєте не частіше ніж один раз на тиждень, і ви п’єте достатню кількість води, і у вас немає ніяких проблем із відчуттям сухості, почервонінням, чутливістю шкіри, в будь-яких ділянках не тільки навколо очей.

В таких випадках ви можете їх використовувати.

 

Робота з поставою

Найчастіше закачувати передні м’язи шиї, задні розслабляти. Але важливо підбирати комбінації вправ під кожну людину окремо, бо є багато різних варіацій. Їх важливо враховувати, тоді ефект кращий і швидший.

Можна підтягувати друге підборіддя масажами або мікрострумами – це те, що реально працює.

Далі кожен з цих етапів я розкажу глибше, що для чого, як і куди.

Перший основний етап – це корегувати поставу, або з тою мовою тіла, до якої ми звикли.

Ми дуже часто читаємо з вниз опущеною головою.

Це зазвичай телефон або комп’ютер. Нам потрібно, це все підняти вверх.

Тому що, коли ми опускаємо голову вниз, в нас передні м’язи шиї втрачають тонус, розтягуються є провисання тканини.

Ще коли ми так схиляємо голову, відповідно дуже велике навантаження йде на задні м’язи шиї і за рахунок цього вони дуже сильно напружуються, можуть спазмуватись.

Як наслідок можуть бути головні болі, може бути ціла ланка проблем зі здоров’ям, з кольором шкіри і так далі.

Ось, гляньте на картинки, як збільшується навантаження на м’язи шиї, коли ми нахиляємо голову.

Тому тут є сенс піднімати все на підставки, для того аби хоч частину часу навантаження зменшити і ви вже значно краще себе будете почувати. 

Паралельно з цим варто почати робити вправи, які будуть закачувати передню поверхню шиї і розтягувати задню поверхню і бокові поверхні шиї. Для того аби зняти спазм ззаді, ви це можете зробити самі, можете робити з реабілітологом.

Я за роботу з реабілітологом, бо він може побачити інші причини спазму шиї, ніж я тут пишу. Бо причин є багато. А моя задача: описати найчастішу, яка зустрічається в моїй роботі.

Вправи ефективні тільки якщо їх робити мінімум місяць часу щодня.

Якщо ви знаєте, що ви це робити не будете, або бачите, що вам складно щодня робити вправи. Тоді для цього є варіант використати мікрострумову терапію.

Послуги, що
зменшують друге підборіддя

Мікрострумова терапія дасть вам гарний, стійкий, швидший ефект на друге підборіддя. Але вже на самопочуття впливати не буде так, як робота з цілим тілом у реабілітолога. Тобто тут кожен собі може вибрати той варіант який йому краще.

Про міостимуляцію ще трошки розкажу, мікрострумова терапія, або мікроструми. По факту вони з другим підборіддям працюють за рахунок того, що йдуть скорочення м’язів, підтягуються всі тканини і ви бачите, що провисання стає меншим.

Якщо вас лякає, що є струм, за рахунок якого тренуються м’язи і вони чомусь стають кращого вигляду, а не гіршого. Або вас лякає біль. Спробую пояснити коротко.

По-перше, це не боляче.

Це дивні відчуття, але це точно не про біль. 

По-друге. Я не суперечу сама собі, коли в одному місці кажу, що для доброго вигляду обличчя, м’язи треба розслабити, а в іншому, що їх треба напружити. Хоч на перший погляд так може, справді, здаватись.

Проблема у тому, що перекладаю вам з медичної мови на просту. Якщо перейти на мову медицини тоді ці питання відпадуть.

Наприклад, якщо формується зморшка на лобі, то вона формується через те, що є гіпертонус лобного м’язу, і через цей постійний “зажим”, або дуже частий “зажим” формується зморшка.

Відповідно потрібно розслабити і привести в нормотонус, і тоді ця зморшка буде меншою. 

З другим підборіддям ми розібралися, що в нас тут є перерозтягнутий м’яз, тобто він є в гіпотонусі, і нам його потрібно навпаки підкачати, щоб повернути в нормотонус.

Тобто для гарного вигляду обличчя м’язи потрібно привести в нормотонус.

Надлишкова вага і
друге підборіддя

Якщо у вас є надлишкова вага, тоді ви скидаєте 2-5 кг ваги, починаєте робити все те про що йде мова в статті, і ви будете бачити, як гарно підтягується друге підборіддя. Бо якщо друге підборіддя сформоване надлишком жирової такнини, то без зменшення ваги ефекту не буде.

 Якщо хочете знати, яка стратегія буде найефективнішою саме для вас, або шукаєте комплекс вправ для обличчя та шиї – запрошую вас на консультацію до нас онлайн, або в студії у Львові.

З турботою про ваше здоров’я та красу
– команда Cosmetology Secrets!