fbpx

 

В принципі позбутись зморшок повністю безповоротно не можливо.

Процеси старіння все одно в тілі відбуваються, щоб ми з цим не робили.

Але зменшити дрібні зморшки можливо. Це перше, що ми можемо зробити.

Друге ми завжди можемо покращити стан обличчя так, щоб нам було приємно себе бачити і чим доглянута шкіра тим краще, свіжіше виглядає обличчя навіть якщо на ньому є присутні дрібні зморшки в великій чи не великій кількості відповідно до віку людини.

Дрібні зморшки на обличчі, коли їх багато, або тоді, коли вони виглядають так, як попечене яблучко, що треба зробити?

  • Розібратися з тим домашнім доглядом, який ви маєте у використанні. Його основна функція – це не сушити шкіру, живити їй достатньо і зволожувати її, давати їй достатню кількість вітамінів і мікроелементів зовні. Це одна із частин роботи. 
  • Наступна частина роботи – це є різні професійні послуги, якими можна цей процес стимулювати .

Власне в якому стані тіло перебуває від того буде залежати яскравість результату, бо все що є в косметології працює за рахунок стимуляції, і якщо тіло має гарний ресурс, тоді ми можемо отримати гарний кінцевий результат після тої стимуляції.

А якщо у вас різко з’явилися дрібні зморшки, яких не було, і разом з тим з’явився якийсь незрозумілий відтінок шкіри: сірий, жовтий, чи зелений – раджу вам обстежитись. 

Найчастіше таку симптоматику дає розлад щитовидної залози.

Тому дуже важливо це перевірити і подивитися, чи це не є симптомом загального захворювання.

Якщо змінився відтінок шкіри на сірий, жовтий, тьмяний чи якийсь такий не дуже зрозумілий, то я б радила вам переглянути відео, яке ми окремо записували про відтінки шкіри, і зробити для себе висновки.

Можливо вам також варто обстежитись.

Часто такі стани є симптомом проблеми цілого тіла і немає сенсу ці питання вирішувати власне за рахунок догляду, чи за рахунок якихось професійних послуг.

Догляд для шкіри сухої або схильної до сухості, що ми можемо зробити? 

 

Ми можемо вибрати засоби для вмивання, які не будуть сушити шкіру найчастіше.

Це – молочко, крем для вмивання, дуже рідко пінки або гелі, але такі, які не змінюють кислотно-лужний баланс шкіри.

Що можна вдома робити?

Це можуть бути різноманітні масажі глибокі.
Але вам потрібно для цього вибрати правильні олії. Тобто ви не можете це робити по крему для обличчя чи тоніку. Це обов’язково мусить бути олія, яку ви після використання змиваєте, для того щоб вона не зневоднювала шкіру.

Є такі олії, які можуть не живити, а навпаки зневоднювати (сушити). Це теж треба розуміти по-перше. А по-друге, коли ми робимо масаж все ж таки виділяються певна кількість продуктів обміну і вони потрапляють в ту олію. Тобто краще – поробили самомасаж чи скребком Гуа Ша, чи просто руками з пропрацюванням жувальних м’язів, і змили олію.

Це основні моменти на які важливо звернути увагу, якщо ви хочете зменшити дрібні зморшки на обличчі, зменшити їх глибину і мати більш сяючий і свіжий вигляд обличчя.

Розказувати про косметологічні послуги, що зменшують зморшки?

З турбото про ваше здоров’я та красу
– команда Cosmetology Secrets!