Очі не тільки дзеркало нашої душі, а й наших емоцій. А це, звичайно, провокує розвиток мімічних зморшок навколо очей. Ще ми їх називаємо “гусячими лапками”.
Якщо розглядати процес з косметологічної точки зору, мімічні зморшки утворюються через спазм м’язів навколо очей. Щоб ефективно працювати з цими зморшками, потрібно спочатку зняти цей спазм.
Це ми можемо зробити за допомогою масажу обличчя і шиї. Досить результативним буде використання мікротокової терапії на м’язи обличчя і шиї.
Окремо працювати з зоною навколо очей неефективно. М’язи навколо очей вплітаються в м’язи обличчя і шиї,а тому краще працювати з групою м’язів. Можна використовувати інвазивні методи. Наприклад, ін’єкції ботулотоксину. Вони знімають спазм але мають ряд протипоказань, яких не мають масажі та мікротоки.
Перший етап завершено.
На другому етапі ми працюємо на рівні шкіри – шліфуємо зморшки. Пошліфувати ми можемо за допомогою пілінгів: молочної кислоти, гліколевою, кислоти, ретинолового пілінгу .
Найефективніші, на мою думку, це комбіновані пілінги, які складаються з комплексу кислот і дозволяють легко проходити реабілітацію.
Якщо пілінги тільки частково зняли проблему, тоді варто звернутись до ін’єкцій – проколювання ферментів у сполучну тканину, яка сформувалась через постійний статичний спазм. Курс процедур ферментотерапії розчиняє сполучну тканину. Повторювати цей курс не має потреби.
Наступний етап – відновлення за допомогою доглядових процедур. Їх можна робити як у спеціаліста, так і в домашніх умовах. У домашньому догляді можемо використовувати точкові самомасажі, дренажний масаж, які допоможуть зняти набряки. Креми і сироватки допомагають відживити шкіру.На початкових етапах, тобто якщо зморшки не задавнені, достатньо масажів і мікротоків.Якщо зморшками вже 20-25 років, тоді є потреба звернутися до пілінгів. А потім до ін’єкцій.
Тому доглядайте за цією ніжною ділянкою обличчя змолоду .