fbpx

Які основні базові засоби має мати кожна жінка, яка хоче гарно, свіжо, сяючо і доглянуто виглядати?

Косметолог Лілія Москалик ділиться досвідом про базовий догляд за шкірою.

Вмивання і тонізація шкіри

Отже, перший засіб, це має бути засіб для вмивання, після того має бути тонік, цими двома засобами ви користуєтесь і зранку, і ввечері.

 

Крем навколо очей

Тонік іноді може не використовуватись, це винятки з правил про це далі поговоримо, далі має бути крем навколо очей, він наноситься по кісточці з краю і до середини, або навпаки, не потрібно близько заходити, бо тоді крем буде пекти, буде викликати печіння і це буде дискомфортно.

Крем для обличчя

Наступний засіб, це має бути крем для обличчя, який може бути окремо денний так і нічний. Якщо у вас є потреба, може бути універсальний і на день і на вечір. І останній засіб, це сонцезахист. Він має бути круглий рік, коли є ультрафіолетовий індекс, два і більше, якщо у вас здорова шкіра, яка не лущиться, немає відчуття сухості, немає висипання, немає пігментації. Якщо є якісь один із цих пунктів тоді є сенс дивитися наші відео, де ми про це розказуємо, як користуватися сонцезахистом правильно.

Базовий догляд за шкірою – це по факту  5 засобів:

   •  Умивалка,

    • Тонік,

    • Крем навколо очей,

    • Крем для обличчя,

   • Сонцезахист, або колд крем в зимку.

Догляд завжди можна модифікувати, змінювати під потреби, під вік.

Наприклад, якщо це буде  дівчинка, якій років наприклад 20, то вона може мати вмивалку, тонік,  крем для обличчя і сонцезахист. Тобто, не треба крему навколо очей. Тому що там ділянка, ще поки що не відрізняється від іншої шкіри і не потребує інших мікроелементів. Як тільки ви бачите, що та ділянка починає відрізнятися від шкіри на обличчі тоді є сенс брати інші засоби для ділянки навколо очей.

Косметолог не рекомендує  використовувати крем для догляду за шкірою обличчя навколо очей, якщо він містить кислоти. Тоді ця ділянка буде швидше витончуватись, старіти, будуть швидше утворюватись зморшки. Тобто з цим бути уважним і обережним.

Сонцезахист

має бути обов’язково. Він в умовах міста може бути SPF 15, 30 цього буде достатньо, якщо ви не робити якихось агресивних процедур. Якщо робити агресивні процедури, я раджу користуватися  більше SPF 50, 80. Якщо у вас жирна шкіра і ви думаєте що ним неможливо користуватися, то ви помиляєтесь.

Сонцезахисні, є такі які не відчуваються на шкірі.

Косметологія розвивається і такі креми вже є дуже давно, років 3, 4, серед професійної косметики. Якщо в  масмаркеті не можете знайти, тоді звертайтесь до спеціалістів, вони допоможуть вам підібрати сонцезахист для обличчя.

Косметолог для вас підготував підбірку сонцезахисних кремів, а також розповість про базовий догляд за шкірою.

Щоб полегшити життя – запрошуємо на консультацію з підбору косметики,

де наша косметологиння підбере найкращу систему догляду для Вас!

З турбото про ваше здоров’я та красу
– команда Cosmetology Secrets!