fbpx

Дуже часто ми звертаємо увагу на шкіру навколо очей тоді, коли вже бачимо зморшки, пігментні плями чи інші зміни. Щоб цього уникнути – сьогодні ми з вами розберемо “Як доглядати за шкірою навколо очей?”. Які засоби варто використовувати, а які – ні?  

 

Як доглядати за шкірою навколо очей?

 

1 Почнемо з неочевидного.

Важливим кроком для догляду за шкірою навколо очей є зняти спазм з колового м’язу ока. Коли ми знімаємо цей спазм – шкіра навколо очей краще виглядає, бо в неї краще поступає кров і краще відбуваються всі обмінні процеси і ми бачимо менше заломів. Це профілактика зморшок.

Як зняти цей спазм?

Ми часто, багато дивимось в гаджети, хтось працює за комп’ютером, хтось робить дрібну детальну роботу – все це призводить до того, що ми щуримось і це спазмує око. Для вирішення цієї ситуації – робіть вправи для покращення зору, вони прекрасно знімають спазм з колового м’язу. Звісно можна використовувати різноманітні вправи з фейсбілдінгу, фейс фітнесу та йоги для обличчя, які в тій чи іншій мірі будуть знімати спазм з колового м’язу ока. 

Варто почати з цього, а тоді вже звернути увагу на те як ви змиваєте макіяж, якими засобами користуєтесь, використовуєте ви послуги чи ні – це все буде мати додатковий ефект.

 

2 Зняття макіяжу

Те, як ви знімаєте макіяж з повік – впливає на те, як виглядає ваша ділянка навколо очей. До речі, прикріпляємо відео, якщо вам зручніше слухати, а ще в кінці  нього показано один із варіантів як можна легко знімати туш з повік (якщо ви нею користуєтесь), або з ділянки навколо очей. 

3 Крем навколо очей

Наноситься по кісточці знизу і зверху. Він має певний діапазон дій і цього достатньо. Якщо ви наносите крем навколо очей ближче ніж кісточка, то скоріше за все ви будете відчувати печіння, якісь неприємні відчуття і звертатись до косметолога з питаннями “У мене від крему алергія”. 

Є багато дискусій на тему “Крему для очей не треба, достатньо крему для обличчя”. За умови, що ділянка навколо очей не відрізняється від шкіри на обличчі – можете використовувати крем для обличчя на обидві зони. Якщо ж ви помітили різницю, то варто давати різні вітаміни та мікроелементи на різні ділянки шкіри. Користуйтесь засобами відповідними до проблем, шкіри, чи задач.

Основна функція крему – давати пластичність шкіри навколо очей, аби мінімально утворювались зморшки. Тобто крем займається профілактикою утворення зморшок на рівні шкіри. Він їх не забирає, не зменшує темні кола навколо очей, не знімає набряки.

4 Вітаміни та мікроелементи

Також шкіру навколо очей можна збагачувати біологічно активними речовинами: вітамінами, мікроелементами, які будуть зменшувати темні кола(трошки освітлювати), надавати свіжості та сяяння шкірі. Ці засоби можуть міститися в сироватках, бустерах, гідромістах і т.д. Ним також варто користуватися, якщо ви хочете збагатити свій догляд за шкірою навколо очей. Важливо на такі засоби зверху наносити крем і використовувати ввечері. Коли ми лягаємо спати – через нашу шкіру легше і краще проходять всі біологічно активні речовини, якщо робити це вдень – результ