fbpx

Сьогодні ви дізнаєтесь найкращі способи як освітлити пігментні плями.
Тож як це зробити?

Почнемо з того, що пігментні плями бувають різні:

 

1 Вид пігментації, з яким ми не працюємо – ластовиння або веснянки. З ним немає змісту працювати, оскільки ми можемо лише трішки його висвітлити. Рекомендується дбати гарно про шкіру та приймати себе такою як є.

3 Пігментація внаслідок подряпин та порізів, або через гормональні збої. Дуже часто утворюється під час вагітності або просто без причини. Цей тип пігментації – ми розглянемо детальніше.

На що варто звернути увагу і з чим розібратися перш ніж іти до косметолога висвітлювати пігментні плями?

  • Насамперед потрібно поспостерігати за собою: чи є у вас порушення сну (менше 7 год, розлади сну: відсутній глибокий сон, часто прокидаєтесь).
  • Проблеми з щитовидкою або з печінкою (потрібно обстежити ці органи).

Якщо ви таких проблем не знаходите: все здорове, добре спите – тоді ви йдете до косметолога, і з ним працюєте з пігментацією за схожим протоколом:

1 Навчитися користуватися сонцезахистом. Сонцезахистом ми користуємось тоді, коли є сонце. В додатку з погодою є показник, який називається ультрафіолетовий індекс (можна не використовувати сонцезахист до позначки  індексу “1”). В холодну пору року використовуємо мінімально spf 30+, в теплу spf 50+. Обов’язково потрібно звертати увагу щоб ваш сонцезахист був з UVA та UVB фільтрами та має мати призначення для нанесення на шкіру, яка вже має пігментацію.

2 Важливим елементом є засоби якими ви доглядаєте за шкірою. Їхня основна задача – не сушити шкіру. Крем має відновлювати захисний бар’єр шкіри, а зволоження відбудеться самостійно. При пересушеній шкірі буде ще більше виділятись пігменту.

3 Призначення і використання в догляді сироваток, які будуть освітлювати шкіру. Наприклад сироватки або концентрати з хромобрайтом – вони блокують фермент тирозиназу, який утворюється в процесі створення пігменту. Цей пігмент дає забарвлення шкірі і робить цю плямку коричневою. За рахунок сироватки ми бачимо, що наша шкіра світліє, і згодом пігментація буде розсіюватись. Це за умови що пігментація у вас поверхнева або комбінована. Якщо пігментація дуже глибока, то ця плямка не посвітліє повністю, її можна буде зробити лише трішки світлішою та комфортною візуально.

4 Глибокі пілінги в більш холодні пори року. Вони використовуються курсом, аби злущити шкіру в якій того пігменту є дуже багато. Це підходить не всім, варто проконсультуватись зі своїм спеціальстом. 

5 Влітку використовуємо різноманітні капелюхи, кепки, сонцезахисні окуляри. Якщо є можливість прикрити ділянку тіла з пігментацією – тоді її не мастимо сонцезахистом. Якщо пігментація у вас знаходиться на руках, то варто завжди носити з собою сонцезахист та поновлювати його після кожного миття рук.

Підіб’ємо підсумок

“Як висвітлити пігментні плями?”

  • Обов’язково використовуємо сонцезахисту та різні штуки які прикриють ваше обличчя влітку – наприклад окуляри;
  • Використовуємо щадні засоби влітку для догляду, щоб не сушила вмивалка, а крем достатньо зволожував шкіру, відновлюючи захисний бар’єр;
  • В окремих випадках носимо сонцезахист з собою в сумочці;
  • Користуємось сироватками та професійними послугами для блокування синтезу ферменту тирозинази;
  • Взимку користуємось активними препаратами, які будуть легенько сушити та висвітлювати шкіру, але про це консультуйтесь з своїм лікарем!

З турбото про ваше здоров’я та красу
– команда Cosmetology Secrets!