fbpx

Сьогодні ви дізнаєтесь найкращі способи як освітлити пігментні плями.
Тож як це зробити?

Почнемо з того, що пігментні плями бувають різні:

 

1 Вид пігментації, з яким ми не працюємо – ластовиння або веснянки. З ним немає змісту працювати, оскільки ми можемо лише трішки його висвітлити. Рекомендується дбати гарно про шкіру та приймати себе такою як є.

3 Пігментація внаслідок подряпин та порізів, або через гормональні збої. Дуже часто утворюється під час вагітності або просто без причини. Цей тип пігментації – ми розглянемо детальніше.

На що варто звернути увагу і з чим розібратися перш ніж іти до косметолога висвітлювати пігментні плями?

  • Насамперед потрібно поспостерігати за собою: чи є у вас порушення сну (менше 7 год, розлади сну: відсутній глибокий сон, часто прокидаєтесь).
  • Проблеми з щитовидкою або з печінкою (потрібно обстежити ці органи).

Якщо ви таких проблем не знаходите: все здорове, добре спите – тоді ви йдете до косметолога, і з ним працюєте з пігментацією за схожим протоколом:

1 Навчитися користуватися сонцезахистом. Сонцезахистом ми користуємось тоді, коли є сонце. В додатку з погодою є показник, який називається ультрафіолетовий індекс (можна не використовувати сонцезахист до позначки  індексу “1”). В холодну пору року використовуємо мінімально spf 30+, в теплу spf 50+. Обов’язково потрібно звертати увагу щоб ваш сонцезахист був з UVA та UVB фільтрами та має мати призначення для нанесення на шкіру, яка вже має пігментацію.