fbpx

Як позбутися чорних точок та звузити пори на обличчі? Сьогодні ми поговоримо про ті чорні точки, які вважаються фізіологічною нормою. Ось, як вони виглядають:

Тож “Як позбутися чорних точок та звузити пори на обличчі?”
Ц
ього неможливо позбутись, це реально фізіологічна норма. Ви хочете, щоб це естетичніше виглядало, але при цьому без шкоди для тіла? При постійному шліфуванню (скрабами, содою, кислотами),  знищується захисний бар’єр шкіри, що призводить до розмноження шкідливих  бактерій та вірусів. Тоді варто навчитися користуватися віртуозно різноманітними засобами для шкіри, які її глибше очищають, але не створюють проблем з захисним бар’єром шкіри.

Наша задача в такому підході – навчитися користуватись послугами і домашнім доглядом. З послуг ви можете використовувати:

1. Пілінги. Вони будуть і очищати і звужувати пори. Вони робляться курсом, їх ефективність триває від 2 місяців до півроку (в когось до року) залежить від типу і стану шкіри. 

2. Гігієна шкіри. Це по факту те саме що і гігієна зубів, коли ви робите очищення за рахунок косметики, апаратів. 

Якщо є якісь запальні елементи на шкірі, які потрібно дістати – можете це зробити. Хоча це не рекомендується, детальніше можете переглянути тут, це стосується професійних чисток в тому числі:

В домашньому догляді, для глибокого очищення шкіри, можете використовувати ферменти або ензими, що є словами синонімами. 1-3 рази протягом тижня для глибокого очищення шкіри. Зазвичай цього достатньо для звуження і очищення пор. Використовувати у вигляді білих порошків (зазвичай вони такі), бо кремові ферменти більше підходять для зрілої шкіри.

 

Послідовність роботи з ферментами

Ви очищаєте шкіру, вмиваєтесь, змиваєте з себе вмивалку і не просушуєте шкіру. Фермент всипаєте собі на долоньку (орієнтовно як копійка 2 грн діаметром), з 2-3 краплями води змішуєте і наносите на ті ділянки, де в вас є ширші пори чи чорні точки. Тримаєте від 5 до 10 хвилин. Шкіра перших 2-3  рази може почервоніти, може легенько припікати. Важливо аби цих 5-10 хвилин – шкіра була волога. Після цього ви змиваєте фермент і користуєтесь тоніком, сироваткою і кремом(якщо не використовуєте сироватку, тоді тоніком і кремом). На цьому процедура закінчилась. 

Результат

Ви будете бачити що пора є вужча, чистіша, відсутня темна частина сальної закупорки. Якщо там щось пробувати діставати – то ви будете бачити, що сальна нитка там є, бо вона там повинна бути на жаль.

Підведемо підсумок: “Як позбутися чорних точок та звузити пори на обличчі?”

Для початку потрібно навчитись користуватись домашнім щоденним доглядом, після чого добавляємо професійні процедури. І вишенька на торті – фермент.
Любіть себе і читайте наш влог🤗

З турбото про ваше здоров’я та красу
– команда Cosmetology Secrets!