fbpx

Сироватка, концентрат, бустер” – що це таке? Як користуватися? Чим вони відрізняються? Коли починати ними користуватись? На ці та інші питання сьогодні дамо вам відповідь.

 

Отже, що собою являють ці сироватки, бустери, концентрати?

Це в принципі все про одне і те ж саме. Якщо в загальному, то це косметичний засіб, який зовні наноситься на шкіру і його задача дати їй максимальну кількість біологічно активних речовин: вітаміни, гіалуронова кислота та інші активи, які збагачують її.

Все залежить від мети з якою її використовують: комусь потрібно висипання лікувати, комусь свіжості додати, комусь омолодити шкіру. Тобто це найчастіші задачі з якими частково справляються сироватки, концентрати та бустери.

До речі, їх назв є ще більше, оскільки багато виробників дають різну комерційну назву одному й тому самому засобу, або це може означати різну текстуру в кожного виробника свою 😅 

Як наносити на шкіру сироватки, бустери, концентрати?

  1. В першу чергу шкіру потрібно очистити засобом для вмивання: гелем, пінкою, молочком, емульсією, чи будь-якою іншою формою випуску, та водою.

2. Тонізуємо шкіру, але тільки якщо засіб для очищення потребує цього. Якщо на ньому нічого не пише про тонізацію та pH шкіри – тоді він потребує тонізації.

3. Після тонізації на суху шкіру ви наносите – сироватку, концентрат або бустер капельками. Можете одразу капати на шкіру обличчя, можете спочатку на пальці, тоді розносити, можна на різноманітні гаджети. Найменший по розходу та найкращий по якості варіант – капати на різні ділянки обличчя і зразу розносити масажними рухами. 

4. Після нанесення одного з цих засобів – обов’язково користуйтеся кремом. Чому? Давайте детальніше це розберемо.

Сироватка, концентрат чи бустер – це по факту  суміш певної транспортної системи та великої кількості вітамінів і мікроелементів, але воно немає ніяких жирів (ліпідів), які б потім покрили зверху шкіру. Це потрібно для того, щоб ці транспортні системи не тягнули за собою все що потрапляє на шкіру після того, наприклад: побутову хімію, пил, бруд і т.д. Якщо ви хочете, щоб ваша шкіра справді отримувала від цих засобів користь – завжди використовуйте зверху крем, який відновлює захисний бар’єр шкіри.

Коли використовувати сироватку, бустер, або концентрат? 

Найкращим варіантом є використання перед сном. Частіше ввечері. Та якщо ви лягаєте спати вдень, то вдень перед сном. Так буде найбільш ефективне використання цього активу. Звісно можна комбінувати по різному, наприклад, використовувати зранку.

Та все ж біоритми нашого тіла кажуть, що активам легше пройти крізь шкіру ввечері. 

Як зрозуміти що варто починати користуватись сироватками, бустерами чи концентратами?

Ви помітили, що ваш догляд перестав справлятись з своїми функціями. Тобто ви бачите, що ніби правильно доглядаєте за своєю шкірою, але вона однаково якась сіра, тьмяна, щось їй не вистачає. Це і буде одним із способів з вирішення цього питання – додати якогось активу в догляд і отримати ефект значно кращий та цікавіший, ніж ви маєте зараз. Це звісно працює, якщо базовий догляд підібраний коректно.

Підведемо підсумок “ Сироватка, концентрат, бустер” Як користуватись і для чого вони?

Сироватка, концентрат, бустер – різні назви одного і того ж косметичного засобу. Найкраще використовувати їх ввечері, перед сном. Обов’язково наносимо на очищену та протонізовану шкіру і закриваємо кремом. До речі, якщо ви лиш розпочинаєте догляд за шкірою варто спочатку звикнути до регулярного користування косметикою і вже коли бачите що такий догляд не справляється, або хочеться ще краще, можете добавити ще й такий засіб😉

 

Любіть себе та читайте наш блог🤗

З турбото про ваше здоров’я та красу
– команда Cosmetology Secrets!