fbpx

Сьогодні поговоримо про те, чи дійно: “Патчі під очі – катастрофа для шкіри?”

Гідрогелеві патчі можна використовувати якщо ви:

а) користуєтесь ними не частіше ніж 1 раз/тиждень;

б) п’єте достатню кількість води;

в) не маєте ніяких проблем з сухістю, почервонінням, чутливістю шкіри в будь-яких ділянках не тільки навколо очей.

В таких випадках патчі не будуть нести великої катастрофи.

Категорично не варто використовувати патчі під очі, різноманітні маски, а особливо тканинні чи гідрогелеві в літаках.

Тому що там є зміна тиску – це створює ряд проблем зі шкірою. Відразу виглядає ніби краще, але якщо це часто відбувається, то створює багато неприємностей у вигляді: сухості, почервоніння, чутливості, лущення і нетипових реакцій. Тому цього старайтесь уникати, але якщо бажаєте подбати про шкіру в такий спосіб, то робіть це або “до” або “після” польоту.

Що ще варто знати про гідрогелеві патчі?

Патчі варто використовувати холодними. Перед використанням потрібно поставити в холодильник.

Проте якщо ви в такий спосіб намагаєтеся зняти набряк під очима, то для цього є набагато цікавіші, дешевші і дієвіші способи – ваші пальці.

Треба знати декілька точок, які натискаються навколо очей.  Для цього ви можете переглянути наступне відео, щоб ознайомитись саме з технікою виконання цього процесу: де саме знаходяться точки, які допоможуть зняти припухлості навколо очей. Це набагато ефективніше і методика не пошкоджує шкіру. 

Але як тоді шкіру пошкоджують красиві, яскраві, холодні патчі навколо очей? Чи правда, що: “Патчі під очі – катастрофа для шкіри?”

Немає значення чи це гідрогелеві, чи будь-які інші патчі, будь-яка маска, яка використовується щодня має ряд провідникових систем, які руйнують захисний шар шкіри – ліпідний бар’єр. 

Таке щоденне руйнування призводить до того, що з часом ця плівочка стає “дірявою”. Тоді шкіра починає втрачати вологу і ви бачите, як з часом робляться більш виражені зморшки, втрачається тонус шкіри.

Хто схильний до атопічних реакцій (лущення або почервоніння), до висипань (якщо це не навколо очей, а інша зона) – то в тих місцях буде більше висипань або комедонів. І все це через те, що порушується захисний механізм шкіри в щодня.

Тому старайтесь дозувати кількість патчів та масок навколо очей. Використовуйте їх не частіше ніж 1, максимум 2 рази на тиждень. Це має бути не щоденна рутина, а при великій необхідності – одноразове використання.

Підіб’ємо підсумки:

  • П’ємо багато водички;
  • Замість патчів робимо масаж;
  • Патчі використовуємо не частіше 1 разу в тиждень, і це при величезній необхідності, коли всі інші методи неможливі.
  • Любіть себе і читайте наш блог 🤗

З турбото про ваше здоров’я та красу
– команда Cosmetology Secrets!