fbpx

Скоро прийде чудова пора. Морозна, білосніжна, святкова, але для шкіри обличчя це серйозне випробування. Поговоримо про те, як правильно обрати крем для обличчя взимку. 

 Зимовий крем має мати більше ліпідів, тобто бути більше жирним ніж літній. 

Основне – не має містити зволожуючих факторів. Він може мати вітаміни і мікроелементи, сквален, ліпіди, екстракти трав.

Головне, щоб він не мав гіалуронової кислоти, водоростей.

Щодо гіалуронова кислоти, то вона може бути різної молекулярної маси. Якщо ви не розбираєтесь у молекулярній масі, то краще взагалі її проігнорувати в зимовому кремі. Але, якщо ви компетентні в  цьому питанні або на кремі вказано, що гіалуронова кислота низької молекулярної маси, то таким кремом можна користуватись.

 ♥

 Обираючи крем на зиму, зверніть увагу, щоб він не мав зволожуючих факторів. Чому? Тому, що зволожуючі  фактори ніби підтягують воду зі шкіри у верхні шари епідермісу. Коли на вулиці вітер, мороз, сніг, то шкіра дуже швидко обвітрюється, стає  сухою і подразненою, лущиться за рахунок того, що є багато вологи в шкірі. Звичайно, цього б не хотілось у передсвяткові днів. 

 Тому основне завдання зимового крему- захищати нашу шкіру від зовнішніх подразників, а саме: сухого повітря в приміщенні, яке опалюється, контрасту температур, який відбувається, коли ми заходимо з морозу в приміщення, від вітру, від морозу, від снігу.

Про колд  креми, які використовуються для спортсменів зимових видів спорту або для тих, хто любить довгі зимові прогулянки, або в кого є дуже суха шкіра, поговоримо у наступній публікації.

Автор статті: Ліля Москалик

Привіт!

Я косметолог, технолог косметики та засновниця студії косметології і масажу у Львові.

Веду цей блог про косметику і здорову красу шкіри - Cosmetology Secrets.

Загляньте в наші соцмережі там багато цікавого!

 

Маєте питання - пишіть)

Messenger

Viber