Невпинно збільшується світловий день, а з ним і наше бажання похвалитись доглянутим личком. Пора почати ним займатися.
Що таке базові професійні процедури у спеціаліста?
Однією з таких базових процедур є гігієна шкіри.
До гігієни шкіри відноситься, перш за все, чистка шкіри. Але не класична чистка з болючими моментами і червоними плямами, які треба лікувати. Хоча і класична чистка має місце бути за певних обставин.
Зараз про ультразвукову чистку, глибоку чистку за допомогою косметичних препаратів у поєднанні з доглядом.
Догляд базується на комплексі сироваток, які підбираються дуже індивідуально, враховуючи особливості кожної людини. Буває, що для кожної процедури застосовують різні препарати залежно від пори року, у жінок від менструального циклу, після перенесеного стресу чи навпаки людина після хорошого відпочинку.
Я все це враховую, тому що шкіра по-різному реагує на всі зміни в організмі людини. І тоді підбираю сироватки, маски, есенції.
До речі, я багато працюю з ефірними оліями, які застосовуються тільки виключно для шкіри. Вони дуже добре проникають в шкіру. Крім того це чудова ароматерапія.
Як виглядає гігієна шкіри? Як спеціаліст раджу проходити таку процедуру 3 – 4 рази на рік.
Для тих, в кого шкіра схильна до гіперкератозу (тобто є проблеми з відлущуванням шкіри). Це ви можете відчути самі на дотик: шкіра шорохувата, нерівна, часто запалена на окремих ділянках. Таке буває під час стресу, періоду менструального циклу, або перельотів чи переїздів.
Якщо ви стикаєтесь з цією проблемою, або вона виникає у вас час від часу, то краще попередити її і звернутись до спеціаліста раніше і не чекати, коли шкіра видасть на поверхню весь свій негатив.
Також варто робити раз на рік курс пілінгів для тих, в кого є проблеми з жирністю, гіперкератозом, періодичними висипаннями. Тепер пілінги різні їх можна робити і взимку, і влітку. Вони будуть однаково ефективними.
Хто має проблеми з акне, то такі процедури по гігієні шкіри варто робити частіше ніж 3-4 рази на рік.
Наступна моя порада для тих, хто звертається до омолоджуючий процедур, пройти курси масажів або мікротоків.
Ці процедури рівноцінні, але бувають випадки, коли я раджу зробити саме масаж або саме мікротоки. В чому принцип їх дії?
Вони працюють з м’язами і нервами, дають підтяжку обличчя, вирівнюють відтінок шкіри, зменшують глибину зморщок, вирівнюють асиметрії, якщо вони м’язової природи, а не кісткової. Мікротоки – апаратна процедура, де відбувається скорочення м’язів за рахунок легкого електричного розряду. Насправді ця процедура безболісна.
Ви відчуваєте лише легке поколювання.
Мікротоки – це процедура для зайнятих людей, тому що інтервал між процедурами може бути 4 – 7 днів, мінімальний курс від шести процедур. Також мікротоки більше підійдуть для шкіри, яка схильна до висипань.
Для людей, в яких видно судинну сітку, краще робити масажі.
Масаж я роблю на омолоджуючих препаратах зони обличчя, шиї і декольте, в той час як мікротоки робляться тільки в зоні обличчя і шиї. Масаж робиться з меншими інтервалами – максимальна перерва між процедурами 4 дні. Правда масажів треба більше процедур, щоб мати такий самий ефект як від мікротоків. Це 8 процедур, максимальна кількість – 20 процедур. Процедури варто робити курсом раз на рік.
Якщо вам більше 35 років, то такі курси процедур варто робити 2 рази на рік.
Надіюсь інформація була для вас корисною. Хочу бачити вас здоровими і доглянутими.
Буду вдячна, якщо ви поділитесь своїми думками і враженнями