fbpx
Невпинно збільшується світловий день, а з ним і наше бажання похвалитись доглянутим личком. Пора почати ним займатися.

 

Що таке базові професійні процедури у спеціаліста?

Однією з таких базових процедур є гігієна шкіри.

До гігієни шкіри відноситься, перш за все, чистка шкіри. Але не класична чистка з болючими моментами і червоними плямами, які треба лікувати. Хоча і класична чистка має місце бути за певних обставин.

Зараз про ультразвукову чистку, глибоку чистку за допомогою косметичних препаратів у поєднанні з доглядом.

 

Догляд базується на комплексі сироваток, які підбираються  дуже індивідуально, враховуючи особливості кожної людини. Буває, що для кожної процедури застосовують різні препарати залежно від пори року, у жінок від менструального циклу, після перенесеного стресу чи навпаки людина після хорошого відпочинку.

Я  все це враховую, тому що шкіра по-різному реагує на всі зміни в організмі людини. І тоді підбираю сироватки, маски, есенції.

 

До речі,  я багато працюю з ефірними оліями,  які застосовуються тільки виключно для шкіри. Вони дуже добре проникають в шкіру.  Крім того це чудова ароматерапія.

 

Як виглядає гігієна шкіри?  Як спеціаліст раджу проходити таку процедуру 3 – 4 рази на рік.

Для тих, в кого шкіра схильна до гіперкератозу (тобто є проблеми з відлущуванням шкіри). Це ви можете відчути самі на дотик: шкіра шорохувата, нерівна, часто запалена на окремих ділянках. Таке буває під час стресу, періоду менструального циклу, або перельотів чи переїздів.

Якщо ви стикаєтесь з цією проблемою, або вона  виникає у вас час від часу, то краще попередити її і звернутись до спеціаліста раніше і не чекати, коли шкіра видасть на поверхню весь свій негатив.

 

Також варто робити раз на рік курс пілінгів для тих, в кого є проблеми з жирністю, гіперкератозом, періодичними висипаннями.  Тепер пілінги різні їх можна робити і взимку, і влітку. Вони будуть однаково ефективними.

 

Хто має проблеми з акне,  то такі процедури по гігієні шкіри варто робити частіше ніж 3-4 рази на рік.

 

Наступна моя порада для тих, хто звертається до омолоджуючий процедур,  пройти курси масажів або мікротоків.

Ці процедури рівноцінні, але бувають випадки,  коли я раджу зробити саме масаж або саме мікротоки.  В чому принцип їх дії?

Вони працюють з м’язами і нервами, дають підтяжку обличчя,  вирівнюють відтінок шкіри, зменшують глибину зморщок, вирівнюють асиметрії, якщо вони м’язової природи, а не кісткової. Мікротоки – апаратна процедура,  де відбувається скорочення м’язів за рахунок легкого електричного розряду. Насправді ця процедура безболісна.

Ви відчуваєте лише легке поколювання.

Мікротоки – це процедура для зайнятих людей,  тому що інтервал між процедурами може бути 4 – 7 днів,  мінімальний курс від шести процедур. Також мікротоки більше підійдуть для шкіри, яка схильна до висипань.

Для людей,  в яких видно судинну сітку,  краще робити масажі.

 

Масаж я  роблю на омолоджуючих   препаратах зони обличчя, шиї і декольте,  в той час як мікротоки робляться тільки в зоні обличчя і шиї. Масаж робиться з меншими інтервалами – максимальна перерва між процедурами 4 дні.  Правда масажів треба більше процедур, щоб мати такий самий ефект як від мікротоків. Це 8 процедур, максимальна кількість – 20 процедур. Процедури варто робити курсом раз на рік.

Якщо вам більше 35 років,  то такі курси процедур варто робити 2 рази на рік. 

 

Надіюсь інформація була для вас корисною.  Хочу бачити вас здоровими і доглянутими.

Буду вдячна,  якщо ви поділитесь своїми думками і  враженнями

Автор статті: Ліля Москалик

Привіт!

Я косметолог, технолог косметики та засновниця студії косметології і масажу у Львові.

Веду цей блог про косметику і здорову красу шкіри - Cosmetology Secrets.

Загляньте в наші соцмережі там багато цікавого!

 

Маєте питання - пишіть)

Messenger

Viber