fbpx

Чому крем не працює проти зморшок? Чому не стирає їх так, як це показують в рекламі?

Все просто – крем працює з якістю шкіри.

Тобто він може її:

більше зволожувати,

робити більш рівномірного відтінку,

насичувати мікроелементами, 

Робити її більш пластичною.

Проте, якщо у вас вже сформувалася зморшка –  то це є залом на шкірі, який ви бачите, через те що є, чи був спазмований під шкірою м’яз в тому місці. 

Відповідно, який крутий крем ви не мастили зверху на шкіру – вам треба працювати з м’язами.

Спочатку забираєте спазм, а тоді покращуєте місцево якість шкіри. Тобто такі омолоджуючі креми мають свій сенс і їх потрібно використовувати. Але з цього не варто починати. Варто почати роботу з м’язами – для того щоб їх розслабити, і тільки після того починати користуватися косметикою.

Можна робити ці речі паралельно – починати користуватися косметикою, яка омолоджує і паралельно працювати з м’язевою структурою, яка під шкірою обличчя. І тоді ви будете бачити найяскарвіший результат.

Але що ви можете робити щоб пропрацювати м’яз? Себто зняти з нього спазм і все ж бачити, що зморшка дійсно розходиться? 

1 Вправи, масажі, самомасажі. Масажі все ж ефективніші, коли його робить фахівець, бо в спокійному стані можна більш ефективно пропрацювати м’яз. Також важливо робити масаж обличчя разом із шиєю, бо без цього немає сенсу. Якщо погане кровопостачання до голови через те, що забиті, напружені, спазмовані м’язи шиї, то як би ви не розмасажували саме обличчя – ефект буде мінімальний.

2 Апаратні процедури. Наприклад – мікрострум, коли за рахунок струму відбувається процес тренування м’язу. Він значно ефективніший, ніж масаж. Проте є люди, в кого наприклад: проблеми з щитовидною залозою, в кого є металеві імпланти не титанові – тоді їм цю процедуру не можна. В такому випадку все-таки робляться масажі.

Це такі основні варіанти, які працюють з м’язами.

Є варіант – блокувати роботу м’язів – в цьому є сенс з однієї сторони, але з іншої він має ряд наслідків, таких як: шкіра, фасція і м’яз починають швидше старіти. Причиною того є погіршення мікроциркуляції і на той період 3-6 місяців туди гірше поступає кров, погано функціонує лімфа – м’яз не працює, він втрачає об’єм. Відповідно прискорюється процес старіння. До цього потрібно бути готовим, зважувати собі ці за і проти.

Що ж, підведемо підсумок “Чому крем не працює проти зморшок?” чи все ж працює?

Самостійно крем не може впоратись з заломами шкіри – зморшками. Тому, якщо бажаєте бачити результат – допоможіть йому за рахунок додаткових процедур масажу або мікрострумів, на рівні м’язу, та доглядових кремів, сироваток, а також пілінгів, плазмового душу на рівні шкіри.

Любіть себе і читайте наш блог🤗

З турбото про ваше здоров’я та красу
– команда Cosmetology Secrets!

Як освітлити пігментні плями? Найкращі способи