fbpx

Як зменшити набряки під очима? Які є лайфхаки, аби замінити патчі під очима і щоб вони не шкодили і при цьому реально трошки знімали набряки? Які є причини, чому ці набряки під очима утворюються? Про все це сьогодні поговоримо.

Як зменшити набряки під очима? Причини набряків під очима?

Почнемо з причин, які викликають набряки навколо очей чи під очима, хто як називає.

Важливо, аби ви для себе зрозуміли чи набряки, які ви маєте, зникають повністю. Наприклад, ви бачите, що набряки зійшли і зовсім нічого не залишається, немає якихось утворів, таких як грижа, чи загалом чогось підшкірного. Якщо такого немає, то ця стаття може бути вам корисною.

Якщо ви бачите, що ці набряки сходять, і тут є якісь утвори, які не виглядають як набряки, то, скоріше за все, це є грижі.

Вам з цим питанням до хірурга, для того, аби його “забрати”, так само як черевну грижу “забирають”, для цього є медичні покази, аби не було проблем потім з зором і з всякими іншими нюансами з очима. 

Отже, якщо ви бачите, що ваші набряки навколо очей сходять і нічого не залишається, ніяких таких утворів, то причини цього можуть бути серйозніші, наприклад: порушення роботи нирок, серця або серцево-судинної системи, можуть бути ендокринні порушення чи гормональні, що одне й те ж саме. 

Також можуть бути простіші порушення: маєте поганий раціон, в якому дуже багато вуглеводів (швидких), дуже мало п’єте води і багато про цьому п’єте кави чи чаю (насиченого чорного), або наприклад на вечір ви просто полюбляєте щось солене, солодке і це запивати алкоголем чи водою. Такі причини легше налагоджуються, але це теж про внутрішній стан.

Також причини можуть бути пов’язані з станом м’язів, які є в нас на обличчі і на тілі. І якщо, наприклад, ви ведете малорухомий спосіб життя і при цьому не компенсовуєте це фізичною активністю, або ви навпаки відчуваєте десь багато якихось зажимів, якусь напругу в шиї або біль (спереді чи позаду), чи відчуваєте, що ви скрегочите вночі зубами, то це може бути однією з причин, які провокують застій рідин, крові і лімфи в обличчі і відповідно це провокує набряки.

З останньою причиною якраз ефективно працюють косметологи різними апаратами, масажами, косметикою. 

Отже, як ми можемо працювати з застоєм рідин, який утворився в нас на обличчі? 

  1. Активувати потоки лімфи. У нас є на каналі відео, де косметологиня Ліля показує декілька вправ, які дозволяють активувати лімфу:

І з цього варто почати, аби цей застій лімфи розрухати. І це, власне, те, що ви можете робити вдома. Вранці прокинулися під ці вправи і далі займаєтесь іншими справами. 

2. Також в домашніх умовах будуть іти в рух різноманітні масажі, зокрема: точкові масажі, де ми натискаємо різноманітні точки. Також маємо відео на ту тему – радимо заглянути

3. Ще ми можемо робити різноманітні вправи для того, аби зняти напругу чи біль в шиї, якщо ви її відчуваєте. Це буде ефективно. Або, наприклад, піти до тренера, який підбере такі вправи, які будуть вам підходити і знімати цю напругу, розбере, як біотехнік: де у вас, в якому місці збирається, накопичується ця напруга, і чому вона там, наприклад, утворюється в шиї.