fbpx

Які є пудри для жирної, комбінованої, проблемної, схильної до висипань, акне шкіри? Коротко сьогодні про це поговоримо.

Тож, які є пудри для шкіри?
Є
бюджетний варіант, який замаскує шкіру, але буде підкреслювати її рельєф, так як це робить загалом будь-яка пудра, але спершу поговоримо про кращий варіант:

1 Якщо хочеться таку пудру, котра крім маскуючого ефекту буде мати ще сонцезахист, не буде підкреслювати зморшки, рельєф, пори (їх ширину), буде це все згладжувати та мінімально провокувати висипання – це буде пудра Jane Iredale.

Її є дуже багато різних відтінків, можна купити в інтернеті чи в нас в студії. Тут основне вгадати з відтінком.

Користуватись нею варто регулярно протягом дня, тому що коли ви пудру використовуєте як засіб маскування недоліків і як сонцезахист потрібно розуміти що її протягом дня потрібно поновлювати, тому що пудра протягом дня має таку здатність – обсипатися. Вона дуже класно камуфлює, маскує будь які плями, та й загалом будь-що на шкірі. 

2 З бюджетніших варіантів є така пудра як Julia cosmetics. 

Вона не буде забивати пори наскільки це можливо, буде нормально камуфлювати і загалом серед неї теж можна вибрати потрібний відтінок, який буде вам комфортний.

 

Тут інколи бувають нюанси з відтінками. Іноді дівчата щоб вибрати собі ідеальний колір – беруть декілька і їх між собою комбінують. Залежно від того яка пора року (міняється відтінок шкіри), або можуть її використовувати як рум’яну чи скульптор, оскільки пудра є і в рожевих, і в більш темних відтінках. 

Вона має кісточку зверху, нею (та й загалом іншими можливими кісточками) не рекомендовано користуватись людям, які мають схильність до висипань.

Використовуйте одноразові матеріали, для того аби наносити пудру. Як варіант це можуть бути одноразові спонжі: розпушуєте спонж, ним набираєте пудру та наносите на обличчя. Перші рази може не дуже виходити, але хто приловчився – спокійно користується.

Це робиться для того, аби не розвивалась мікрофлора, яка може провокувати висипання, як додатковий фактор. Тобто, щоб це забрати використовуємо ватні диски або спонжі – хто як називає.

Підведемо підсумок: “Пудри для шкіри” для маскування недоліків.

Вище описано пудри, які максимально не будуть шкодити вашій шкірі. До речі, наша косметологиня Ліля Москалик вміє підбирати правильний тон пудри лише по фото😉 Тож якщо хочете зменшити шкоду для шкіри – запрошуємо в месенджери, перейти можна за кнопкою нижче⬇️

Любіть себе і читайте наш блог🤗

З турбото про ваше здоров’я та красу
– команда Cosmetology Secrets!