fbpx

Сьогодні ми розглянемо тему “Коли йти до косметолога?”, та більшою увагою наділимо питання “Зі скількох років іти до косметолога?”. 

 

 Якщо ви давно хотіли б піти до косметолога і думаєте “Я все провалила, це вже пізно”. Це не проблема, приходьте тоді, коли ви бачите в цьому необхідність, наприклад: підібрати базовий догляд (у вигляді крему, вмивалок і т.д.), якщо ви розумієте, що те, чим ви користуєтесь для вас не є ефективним. 

Тут вік необмежений, немає такого що “Все, мені виповнилось 20 років і я маю йти до косметолога😳”, “Мені виповнилось 40 років, я повинна бігти до косметолога😱”. Фокусуйтесь на свої потреби. Якщо ви бачите, що вам ця тема цікава і ви розумієте, що ви готові з нею розбиратися та виконувати рекомендації – приходьте в будь якому віці. Єдине – потрібно мати адекватні очікування. Чим швидше ви почнете якісною косметикою доглядати за шкірою, тим більш кращий і цікавіший для вас буде результат. Наприклад лише від домашнього догляду, тобто засоби для вмивання, креми, сироватки і т.д.

 

В скільки років варто йти до косметолога вперше? 

Загалом можна починати працювати з дітками, які заходять в пубертатний період. Тобто це діти 10-12 років, зазвичай їх приводять мами. Варто на таких консультаціях розглядати такі моменти:
1. Проблеми, з якими найближчі 5-6 років дитина може зіткнутися
2. Як на це реагувати?
3. Чи є можливість робити щось самій?
4. Чи є сенс звертатись до спеціалістів?

 

Тож, коли варто приходити до косметолога?

Ідеальна картинка, якщо ви приведете свою доньку чи сина:
– до того, як в них почнеться пубертатний період, для щоб розказати поетапно з чим вони можуть зіткнутися в подальшому;

– або коли цей пуберт тільки починається, бо підлітки вже погано сприймають рекомендації батьків, а рекомендації зі сторони вони краще чують і виконують.

 

Таким чином ви можете попередити ряд проблем зі шкірою, які можуть бути в дитини – перший момент. Другий момент – жінки, мами приносять дуже часто якісь маски, крема та інші речі, які діткам подарували на день народження. Зазвичай це такі засоби, які взагалі не можна мастити на шкіру, не те що ними якогось користуватись постійно. Так, вони класні, з блискітками, цікаві, мають різноматні захоплюючі кольори і дітям подобається на себе все мастити, але воно зазвичай руйнівне для тіла. 

Тому, щоб такого не було, якщо ви бачите що ваша дитина проявляє цікавість до цього, приведіть її до косметолога і проговоріть базові моменти. Не переживайте дітям не будуть розказувати, що обов’язково користуватись процедурами і т.д. 

Зазвичай нормальний косметолог – розкаже наприклад: що варто/ не варто робити коли почнуть з’являтися чорні точки, якщо з’явився прищик – чого його не варто терти і не дозволяти іншим цього робити (бувають різні історії в сім’ях).

Тобто в цьому є важливі моменти, які потім можуть попередити утворення плям після прищиків, рубців. І діти будуть себе більш впевнено та комфортно почувати, серед ровесників в тому числі.

Підсумуємо “Коли йти до косметолога?” 

Якщо ви відчуваєте потребу – сміливо можете іти до косметолога. Неважливо скільки вам років. Любіть себе і читайте наш влог🤗

З турбото про ваше здоров’я та красу
– команда Cosmetology Secrets!