fbpx

 

Шукаєте відповіді на питання: “У мене вросле волосся. Що робити?”, “Чому вростає волосся та як його позбутись?”.

Тож, “Чому вростає волосся та як його позбутись?”

Вростанням волосся називається зміна напрямку їхнього росту, при якому стрижні залишаються під шкірою, закручуються і призводять до подразнення або запалення епідермісу. Це найчастіше трапляється після видалення небажаного волосся голінням, епілятором, воскової або цукрової епіляції (шугарингу), а також при неправильному догляді за шкірою, ще причиною вростання волосся може бути фолікулярний гіперкератоз.

Багато хто плутає прищі з врослими волосинами, і починають або неправильно з ними боротися, лише посилюючи проблему, або ігнорують їх.

Ознаки врослого волосся дійсно багато в чому схожі з прищами (акне) — горбки, припухлість шкіри і її потемніння, свербіж і біль. Але в першому випадку можна побачити волосини під шкірою.

Як виглядає вросле волосся?

Ось так виглядає вросле волосся у різних стадіях формування.

1 і 2 – червоні горбики запаленої шкіри злегка височіють над шкірою; регулярне глибоке очищення шкіри ферментами, або ензимами може допомогти волосинкам вийти назовні (3).

3 – волосинка самостійно вийшла на поверхню шкіри.

4 – запалене вросле волосся, яке вже не зможе самостійно вийти на поверхню шкіри – потрібне втручання та видалення врослого волосся.

Чому вростає волосся: поширені причини:

 1. Гіперкератоз, або фолікулярний гіперкератоз. Ще кажуть “гусяча шкіра”. Відчувається, як шершавість через надлишок шкіри.
 2. Неправильний/відсутній догляд за шкірою до/після процедури🫤
 • шкіру потрібно регулярно зволожувати,
 • не користуватись олійками,
 • не скрабувати,
 • і робити депіляцію не частіше ніж раз в 3-4 тижні.

3. Сухість шкіри😵

Через ороговілий шар шкіри волосина не може пробитись, тому вростає.

4. Щільний/синтетичний одяг😬

Такий одяг парить і утворює тертя, через що волосся може вростати.

5. Після депіляції😯

Причин може бути багато:

– непрофесійне видалення волосся,

– ослаблений волосок, не може пробитись через шкіру,

– утворення сальних пробок, через які волосина також не може пробитись.

Помилки у догляді, що впливають на вростання волосся: 
 1. Видавлювання та виколупування врослого волосся. Як правило, це закінчиться шрамами та пігментацією, яку складно прибрати.
 2. Скрабування. Його варто замінити на більш м’які варіянти ексфоліації, наприклад, ензимний (ензим) пілінг, ще кажуть ферментний (фермент), який варто використовувати 1 раз на 3-14 днів залежить від типу та стану шкіри.

3. Щедре замилювання шкіри, або засоби для очищення, що залишають відчуття сухості. Для зони бікіні слід вибирати спеціальний засіб для інтимної гігієни. 

4. Некоректні засоби для догляду за шкірою, наприклад, надто жирний крем, чи олії, особливо дитячі, або харчові можуть викликати комедони та запалення, погано вбираються. Вибирайте засоби, які чудово справляються із проблемою сухості шкіри та не залишають при цьому неприємної плівки.

Що робити з врослим волоссям?

В домашніх умовах боротись з врослим волоссям можна таким чином: 

 • Використовувати бустер чи флюїд, які зменшують вростання волосся, після кожного душу. Виробники вигадали його не просто так. При грамотному застосуванні цей засіб чудово працює. Він має бути на водній основі, без спирту та з кислотами. Його можна застосовувати на все тіло, включаючи зону бікіні.
  Ми використовуємо та маємо в продажі ось такі:
 • Використовувати сухі ферменти (ензими) для глибокого очищення шкіри від ороговілих клітин шкіри 1 раз на 3-14 днів (залежить від зони та типу шкіри),
 • На зонах рук та ніг треба постійно зволожувати шкіру. Правильний крем для тіла з відповідним саме для тебе складом – ми обов’язково порекомендуємо під час процедури,
 • Слухати та виконувати всі рекомендації наших майстрів. 
Прийшовши до нас в студію:
1. Ми можемо підібрати для вас найкращий догляд за шкірою проти врослого волосся.
2. Від врослого волосся найкраще зробити курс професійних пілінгів – ми підберемо найкращий пілінг для вас.
 1. Фахівці в сучасних салонах знають як видалити вросле волосся за допомогою різних методів. Найдієвіший, завдяки якому волосся зникає на тривалий період або назавжди – процедура електроепіляції.

Перед видаленням потрібно перевірити чи є запалення. 

Підбірка догляду для врослого волосся:
Підсумуємо “Чому вростає волосся та як його позбутись?”

Практично будь-якого врослого волосся можна позбутися правильним доглядом. Схема догляду складається нашими майстрами індивідуально після депіляції.

У нашому арсеналі є спеціальні маски, пілінги, бустери, флюїди. Якщо проблема врослого волосся – ваша, ми допоможемо вам вирішити її!

З турбото про ваше здоров’я та красу
– команда Cosmetology Secrets!