fbpx
Обирай найкраще

Послуги Cosmetology Secrets

Консультації та аналіз косметики

від 200 грн

Виберіть місце зустрічі:

• онлайн – через відео зв’язок,

• у центрі Львова
вулиця Чехова, 10.

ВИБРАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Процедури для сяючої шкіри

від 480 грн

✓ Моно процедури
Процедура “вихідного дня”
Курс процедур

Чекаю вас у Львові на Чехова, 10

ВИБРАТИ ПРОЦЕДУРУ

Професійна косметика

від 350 грн

Підбираю догляд онлайн
Даю пробники
А ви сміливо користуватуєтесь!

Забрати можна зі студії, або
отримати посилкою.

ДЕТАЛЬНІШЕ…

Подарункові сертифікати

від 700 грн

✓ Процедура
✓ Пакет послуг,
✓ Сума від 700 грн.

Забрати можна зі студії,
отримати посилкою,
відправити щасливому отримувачу!

ЗАМОВИТИ ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ

ВІДГУКИ

Ваші враження

Анастасія Ковалська

Дуже задоволена чисткою від Lily Moskalik. Шкіра після процедури ідеальна, без слідів, рубців та висипань. Ліля справжній професіонал своєї справи, яка дасть Вам поради щодо догляду та інших процедур. На додачу, Ліля приємна дівчина та чудовий співрозмовник!

Ірина Задорожна

Кому знайоме - шкіра обличчя на дотик як «терко», нерівний колір, чорні цятки, які хочеться розковиряти, кілька процедур в Лілі і шкіра як персік. Що хочу сказати вам - довіртесь Лілі, профі пояснить що чому і як відбувається з Вашою шкірою і приведе її у порядок. Те відчуття, коли виходиш на вулицю без тоналки і пудри, дякую Ліля

Ірина Красілич

Признаюсь, я не одразу довірила своє лице цій молодій панянці (дуже молода вона як для гарного спеціаліста думала я). Але вирішила спробувати! І на моє здивування після двох процедур і правильно підібраного домашнього догляду моє лице набуло зовсім іншого вигляду! (я бачила результат, але ще сумнівалась, думала пройде час і все знову почне вилазити, але тут я знову помилялась!) Доказом реальних змін стали слова дівчинки, яка робила мені макіяж до початку роботи Лілі і після, вона сказала «що з твоїм лицем?! - «а що таке?!» - воно зовсім інше, воно чудове, косметика лягає ідеально!» Отут я зрозуміла серйозність Ліліної роботи! Це неймовірно! Щиро рекомендую! Я фанат цієї дівчини! Вона не тільки хороший спеціаліст в сфері косметології (а поганих в Едем Резорт не беруть працювати) а і в багатьох життєвих питання, кожна зустріч залишає приємні спогади! Молодчинка! Так тримати!!

Таня Фоміна

Профі косметолог.Приємна атмосфера.Головне-результат.Мені дууууже подобається користуватись послугами.

Давай

Подбай про здорову красу своєї шкіри