fbpx

Чистка шкіри – коли, яка, кому та чому?

     У більшості людей слово “чистка” асоціюється з витисканням прищів руками, або інструментами, кірками та плямами.

     І все заради результату від процедури:

  • Гладенької шкіри;
  • Звуження пор тимчасового; 
  • Зменшення чорних цяток;
  • Зменше глибоких підшкірних прищиків (комедонів);
  • Меншої жирності.

     Це можна мати і без болю, травмування шкіри і жахливого загоєння за рахунок   гігієни шкіри. Процедура схожа по результату, але приємна і дозволяє обійтись без процесу видавлювання прищів, працює за рахунок ультразвуку і ефективних препаратів.

     Суть гігієни і чистки – одинакова, лише різними способами – це очищення від мертвих клітинок, які поналипали місцями і не відлущились вчасно, очищення пор від шкірного сала, яке позабивалось, і можливо утворило поверхневі закупорки, тобто чорні цятки або прищики. Ті закупорки (прищики), які знаходяться глибше в шкірі не чіпаємо, щоб уникнути рубців, чи плям.

     Ще гігієна дає можливість покращувати роботу сальних залоз. Бо механічне видавлювання руками – це травма, яка не дозволяє працювати себорегулюючими препаратами.

Як зрозуміти, що час робити чистку?

     При першому ж сигналі шкіри! Тільки зявляються недоліки – одразу до фахівця. Не варто доводити ситуацію до критичного стану, адже вчасно зроблена процедура забезпечує найкращий процес відновлення.

     Для жінок я раджу заводити календарик, де вони записують стан своєї шкіри, залежно від менструального циклу.

     По ньому визначаємо, коли і які процедури краще робити для того, щоб передбачити висипання чи тьмяність.

     Особливо це важливо для публічних жінок і для тих, кому хочеться гарно виглядати.

     Якщо такого графіка немає, або він у процесі… То ви приходите на процедуру, коли відчуваєте, що шкіра починає бути шершавою на дотик, стає нерівномірного тону, починають забиваються пори.

     Робіть процедуру, коли пори почали забиватись, не доводьте ситуацію до критичного стану.

    Вчасно зроблена процедура – забезпечує кращий процес відновлення, меншу кількість процедур і береже ваш бюджет.

     А якщо початковий процес пропустили, прищики запалились і стали гнійниками. Тоді процедури не варто проводити.

     Треба звернутись до спеціаліста, щоб з його допомогою “загасити” запальний процес. Тільки тоді локально прибрати ці прищики.

Як часто відвідувати процедуру?

     Це вирішується на консультації, адже все дуже індивідуально.

Якщо узагальнювати:

  • Раз на 1 1,5  місяця, якщо Ви маєте схильності до інтенсивних висипань.
  • Один раз на 2- 3 місяці, якщо висипання поодинокі і відбуваються періодично.
  • Раз на 4 –  6 місяців, якщо інколи бувають поодинокі прищики.

З якого віку можна?

      Чистку, або гігієну можна робити з періоду, коли в організмі починається зміни в гормональному фоні. Тобто, коли діти знаходяться в пубертатному (підлітковому) періоді. Коли  шкіра починає бруднитися, тоді чистку проводять, в основному, ультразвуком та препаратами, щоб не робити механічних втручань.

Чи будуть плями та рубці після чистки?

     Ні.

     Плями та рубці можливі, якщо порушено технологію, не враховано особливостей шкіри, або забуто рекомендації косметолога.

     Грамотні спеціалісти знають, які елементи і на яких рівнях можна видаляти, щоб уникнути пошкоджень шкіри.

Кому не потрібна чистка?

     Це люди з сухою шкірою.

      Інші типи (жирна, нормальна, комбінована) потребують чистки.

      Єдиний нюанс –  чи вмієте ви правильно визначити її тип.

     Суха шкіра не може мати висипань. Вона дуже тонка, гарного фарфорового кольору. Це стосується всього тіла. На ній практично не видно пор.

     Проте люди з сухим типом швидше старіють.

     Якщо шкіра лущиться, відчувається сухість і при цьому є висипання, то вона не суха, а пересушена.

     Це вже не тип, а її стан. Скоріше за все вона жирна або комбінована, а ви її пересушили.

      Найчастіше пересушують спиртами (саліциловим), спиртовими настойками (календули, лілії), вмиваннями, тоніками і лосьйонами зі спиртом, скрабами і кислотами.

Шкіра після процедури

     Після гігієни процес загоєння швидкий, адже шкіра нетравмована, а почервоніння відсутні. Потрібно 2 – 5 діб, щоб відновити мікрофлору.

    Якщо було механічне втручання, залишаються червоні плями (рідше залишаються коричневі кірочки), які до тижня повністю зникають.

     Моя порада: візьміть за правило відвідувати косметолога так само як і стоматолога – раз на рік, чи кожних півроку. 

   Краще дбати про здоров’я, ніж боротися з проблемою.

 

    Дбайте про себе!

 

Якість & комфорт

Спокій

ВІДГУКИ

Ваші враження

Анастасія Ковалська

Дуже задоволена чисткою від Lily Moskalik. Шкіра після процедури ідеальна, без слідів, рубців та висипань. Ліля справжній професіонал своєї справи, яка дасть Вам поради щодо догляду та інших процедур. На додачу, Ліля приємна дівчина та чудовий співрозмовник!

Ірина Задорожна

Кому знайоме - шкіра обличчя на дотик як «терко», нерівний колір, чорні цятки, які хочеться розковиряти, кілька процедур в Лілі і шкіра як персік. Що хочу сказати вам - довіртесь Лілі, профі пояснить що чому і як відбувається з Вашою шкірою і приведе її у порядок. Те відчуття, коли виходиш на вулицю без тоналки і пудри, дякую Ліля

Ірина Красілич

Признаюсь, я не одразу довірила своє лице цій молодій панянці (дуже молода вона як для гарного спеціаліста думала я). Але вирішила спробувати! І на моє здивування після двох процедур і правильно підібраного домашнього догляду моє лице набуло зовсім іншого вигляду! (я бачила результат, але ще сумнівалась, думала пройде час і все знову почне вилазити, але тут я знову помилялась!) Доказом реальних змін стали слова дівчинки, яка робила мені макіяж до початку роботи Лілі і після, вона сказала «що з твоїм лицем?! - «а що таке?!» - воно зовсім інше, воно чудове, косметика лягає ідеально!» Отут я зрозуміла серйозність Ліліної роботи! Це неймовірно! Щиро рекомендую! Я фанат цієї дівчини! Вона не тільки хороший спеціаліст в сфері косметології (а поганих в Едем Резорт не беруть працювати) а і в багатьох життєвих питання, кожна зустріч залишає приємні спогади! Молодчинка! Так тримати!!

Таня Фоміна

Профі косметолог.Приємна атмосфера.Головне-результат.Мені дууууже подобається користуватись послугами.

Давай

Подбай про здорову красу своєї шкіри 

Які продукти гарно впливають на шкіру?

Тож, які продукти гарно впливають на шкіру? Давайте зробимо акцент для вікової шкіри.Для вікової шкіри важливо (якщо вам зручніше слухати - можете переглянути відео):Для вікової шкіри важливо:  2 Достатня кількість білків в щоденному харчуванні. Кожного дня ви...

Самомасаж обличчя

Самомасаж обличчя - що воно таке? Чи можливо досягнути ефекту від самомасажу та як його робити? Як щодня сяяти? Якою технікою можна зменшити набряки та зморшки навколо очей?  Сьогодні поговоримо про самомасаж, який можна інтегрувати в щоденний догляд за обличчям...

Ботокс та глибока зморшка

Ботокс та глибока зморшка - вкололи ботокс, а глибока зморшка нікуди не ділася? Не працює послуга? Що робити? То що ж робити з тою глибокою зморшкою? Отже, глибока зморшка в дермі – це як рубець. Відповідно, з нею так і працювати треба, тоді є ефект. Якщо мова йде про...

Колаген

Колаген - що це таке? Для чого він та з чого його отримати? Чи працюють капсули колагену?  Розпочнемо з того, що колаген - це білок, який відповідає за здоров'я суглобів, еластичність шкіри та складається з амінокислот (проліну, гліцину, лізину).   Сьогодні хочемо...

Як доглядати за жирною шкірою обличчя?

Як доглядати за жирною шкірою обличчя і для чого її взагалі зволожувати? Давайте це обговоримо сьогодні.Очищення жирної шкіри Важливим моментом для жирної шкіри – є очищення. Воно має бути двічі на день, це дуже важливо. І воно не повинно очищати шкіру до скрипу,...

Альгінатна маска

Альгінатна маска. Сьогодні говоримо про те - в чому її сенс? Альгінатні маски - це такі маски, які замішуються з порошку і наносяться на обличчя, після чого знімаються однорідною масою. Більшість жінок знають про те, що під ними дуже класно відпочивати.   Є багато...

Купероз – що це таке, та як з цим боротись?

Купероз - що це таке, та як з цим боротись? Як підібрати догляд для шкіри з куперозом? Як зменшити прояви? Купероз – це почервоніння шкіри, яке ви можете бачити на цих картинках. Це по факту є судинна патологія, тобто: чомусь стінка вашої судини є недостатньо міцна і...